Groot onderhoud aan een historisch pand
Dat erfgoed niet altijd een erkend monument hoeft te zijn bewijst dit prachtige pand aan de Wassenaarseweg in Den Haag. Dit woonhuis maakt onderdeel uit van een rij huizen met een uniek Engels karakter. Er is sprake van uniek geveltimmerwerk met een ” cottage ” achtige uitstraling.
Door achterstallig onderhoud werd dit project een echte uitdaging. Er zijn door ons diverse houtrot reparaties en deelvervangingen uitgevoerd, mond geblazen ruiten en een zinken pinakel geplaatst.
Het schilderwerk is uitgevoerd met vochtregulerende verf. Een echte teamprestatie van onze schilders en ons vaste onderhoudsteam!
Uitgevoerde werkzaamheden: schilderwerkzaamheden, timmerwerkzaamheden, loodgieterswerkzaamheden en glaszetten
Schilders: Leo, Gianni, Rob en Garry